eparagony.pl

eparagony

Co mówią klienci i partnerzy o usłudze eparagony.pl?

eparagony

Piotr Chojnacki

Dyrektor Sprzedaży YES

Współpraca z platformą eparagony.pl okazała się być ważnym krokiem w rozwoju naszych sklepów internetowych. Wprowadzenie elektronicznych wersji paragonów nie tylko pozwoliło nam na zwiększenie efektywności i płynności procesów, ale także pomaga nam dbać o środowisko.

» Czytaj więcej

Pierwsza i najbardziej oczywista korzyść, którą zauważyliśmy po wdrożeniu eparagonów, to znacząca optymalizacja procesu zakupowego po stronie Klienta i istotna automatyzacja procesu w zakresie fiskalizacji transakcji w naszej logistyce w tym również skrócenie czasu poświęconego na ten etap.

Nie można jednak pominąć aspektu ekologicznego, który dla nas, jako odpowiedzialnej firmy, jest niezwykle ważny. Decydując się na eparagony, zredukowaliśmy zużycie papieru oraz ilość odpadów generowanych przez naszą działalność. W obecnych czasach, kiedy ekologia staje się jednym z kluczowych tematów w biznesie, taki krok był dla nas nie tylko korzystny operacyjnie, ale również zgodny z naszą misją dbania o planetę.

Podsumowując, współpraca z eparagony.pl oferuje nam nie tylko narzędzie do optymalizacji procesów, ale także możliwość działania świadomie i odpowiedzialnie. Jestem pewien, że platforma eparagony.pl ma wszystko, aby stać się standardem w dzisiejszym świecie ecommerce.

» Czytaj mniej

Martes
Piotr Szałaśny, Martes Sport, o usłudze eparagony.pl i e-paragonach

Piotr Szałaśny

Kierownik e-commerce Martes Sport

Dynamiczny wzrost ilości zamówień e-commerce nie nadążał za księgową potrzebą druku paragonów fiskalnych. Obsługa tego procesu w magazynie pochłaniała jeden pełny etat na każdej zmianie oraz wydłużała proces realizacji zamówień. Wdrożenie usługi eparagony.pl stało się odpowiedzią na ten narastający problem.

» Czytaj więcej

Nie tylko mogliśmy oddelegować jedną osobę do innych zadań, zoptymalizować proces realizacji, ale przede wszystkim przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. To z perspektywy całej spółki – oraz mnie osobiście – jest niezwykle istotną wartością.

Warto nadmienić, że proces integracji narzędzia odbył się bez znaczących problemów i na każdym etapie mogliśmy liczyć na wsparcie specjalistów ze strony eparagony.pl.

Bardzo dziękujemy i cieszymy się z owocnej i ekologicznej współpracy!

» Czytaj mniej

przelewy 24
Jacek Kinecki

Jacek Kinecki

CEO Przelewy 24

System i HUB eparagony.pl jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego sklepu internetowego: rezygnacja z papierowych wydruków może usprawnić procesy logistyczne i zredukować koszty, promując jednocześnie ekologię i ruch zero waste.

» Czytaj więcej

Współpraca i zaangażowanie Przelewy24 w rozwój tej usługi jest nieprzypadkowy – widzimy w niej duży potencjał dla branży e-commerce.

» Czytaj mniej

Mateusz Talpasz

Mateusz Tałpasz

CEO SmartLunch

Rok 2022 to czas dynamicznego rozwoju w SmartLunch. Doszliśmy do etapu, w którym realizujemy ponad 130 tysięcy transakcji tygodniowo. Przy tej ilości transakcji utrzymywanie standardowej kasy fiskalnej z drukowanymi paragonami stało się koszmarem, a obsługa tylko tego jednego procesu pochłaniałaby czas jednej osoby zatrudnionej na etacie.

» Czytaj więcej

Wdrożenie usługi eparagonów od eparagony.pl rozwiązało nasz problem, a jednocześnie podniosło jakość usług SmartLunch.

Zarówno przy implementacji narzędzia, jak i w rozwiązywaniu bieżących problemów mogliśmy liczyć na partnerskie podejście i profesjonalną pomoc specjalistów eparagony.pl. Cieszę się, że kartony z rolkami paragonów są już dla nas tylko wspomnieniem.

» Czytaj mniej

maczfit
Maciej Perkowski Maczfit o usłudze eparagony.pl

Maciej Perkowski

CFO Maczfit

Potwierdzamy nawiązanie współpracy z marką eparagony.pl w zakresie usługi eparagonów fiskalnych. System działa zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Proces wdrożenia przebiegł sprawnie dzięki szczegółowej dokumentacji usługi i wsparciu specjalistów eparagony.pl.
Mateusz Tchorz

Mateusz Tchorz

CEO Booktown.pl

Firma Mefus sp. z o.o. od 2016 roku dostarcza najwyższej jakości treści cyfrowe. Wdrożenie automatyzacji większości procesów w naszej firmie oraz naszych sklepach internetowych rozpoczęliśmy w 2022 roku.

» Czytaj więcej

Kluczowym elementem była dla nas automatyzacja wystawiania i dostarczania naszym klientom dokumentów fiskalnych drogą elektroniczną.

Usługa eparagonów od eparagony.pl sprostała naszym wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom. Implementacja usługi została przeprowadzona w ekspresowym tempie. Na każdym etapie prac, a także podczas bieżącej obsługi narzędzia zawsze możemy liczyć na profesjonalną pomoc i wsparcie specjalistów eparagony.pl.

Po kilku miesiącach aktywnej usługi w naszych sklepach internetowych możemy stwierdzić, że współpraca z eparagony.pl okazała się strzałem w dziesiątkę. Pożegnaliśmy się z kilometrami papierowych rolek i zastąpiliśmy je wersją cyfrową.

» Czytaj mniej

profumolabo

Dawid Gregor

CEO ProfumoLabo

Jesteśmy producentem perfum i kosmetyków perfumowanych, sprzedającym swoje produkty przede wszystkim w oparciu o e-commerce. Niestety nasza branża objęta jest szczególnymi przepisami eliminującymi możliwość wystawiania naszym klientom faktur w formie elektronicznej – do każdego zamówienia zobowiązani jesteśmy wystawić paragon.

» Czytaj więcej

Od początku naszej działalności niezwykle ważne było maksymalne zautomatyzowanie wszelkich procesów związanych z obsługą sprzedaży. Stworzyliśmy nowoczesny sklep internetowy i zintegrowaliśmy go z licznymi systemami informatycznymi. Jednak problemem wciąż były paragony, które w odróżnieniu od wielu marek działających w e-commerce, zmuszeni byliśmy wystawiać do każdego zamówienia.

Usługa eparagony.pl okazała się dla nas idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu paragony wystawiane są w sposób zautomatyzowany i przesyłane do klienta w formie elektronicznej. Samo wdrożenie przebiegło bezproblemowo; dodatkowo na bieżąco możemy liczyć na wsparcie ze strony zespołu eparagony.pl. Usługa działa bardzo sprawnie. Nawet jeśli sporadycznie pojawiają się jakieś problemy to wystarczy wysłać e-mail lub wykonać jeden telefon, a problem rozwiązywany jest natychmiastowo.

» Czytaj mniej

benefitia

Damian Białek

COO Benefitia

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z marką eparagony.pl w zakresie innowacyjnej usługi eparagonów.
Pełna automatyzacja obiegu dokumentów fiskalnych dla naszych klientów oraz wymierne oszczędności czasu i kosztów to dla nas istotne przewagi tej usługi w porównaniu do standardowych rozwiązań.

» Czytaj więcej

Sam proces implementacji eparagonów przebiegł bardzo sprawnie, z pełnym wsparciem specjalistów eparagony.pl, którzy profesjonalnie i merytorycznie pokierowali naszymi działaniami wdrożeniowymi.

» Czytaj mniej

Andrzej Kowalczyk

CEO Dinolandia

Wzrost zainteresowania naszą ofertą spowodował ruch w sprzedaży biletów wstępu do świata dinozaurów, a dzięki wdrożeniu usługi eparagonów od eparagony.pl podnieśliśmy jakość naszych usług – teraz klient w kilka sekund otrzymuje paragon na swojego maila bez angażowania żadnej osoby.

» Czytaj więcej

Dzięki dotychczasowej współpracy znacznie zmniejszyliśmy koszty zużycia papieru, a przede wszystkim oszczędzamy czas na drukowaniu paragonów, który był potrzebny by spełnić aktualne przepisy.

Co ważne, cały czas możemy liczyć na wsparcie specjalistów eparagony.pl, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i pomagają rozwiązywać zaistniałe problemy.

» Czytaj mniej

boska kuchnia

Bartosz Link

Prokurent Boska Kuchnia

Bardzo dziękujemy za wsparcie i wdrożenie usługi eParagonów wraz z usługą zarządzania drukarką fiskalną. Jako firma Cateringowa jesteśmy wdzięczni zespołowi eparagony.pl za okazaną profesjonalną pomoc w przygotowaniu kompleksowego wdrożenia procesu fiskalizacji i integracji z aplikacją zewnętrzną dla naszej spółki pod kątem wymagań naszego kluczowego klienta.